kilimai
  • Lithuanian
  • English
Kilimai - Titulinis
Kilimų sudėtis
Kilimų gamyba
Spalvų simbolika
Kilimo istorija
Kilimo pirkimas
Kilimų priežiūra
Kilimų vertinimas
Apie mus
Kontaktai
Kilimai
Modernas
Klasika
Žiūrėti visus kilimusKilimo pirkimas

Seniai praėjo tie laikai, kai persiški kilimai keliaudavo pas pirkėjus mylias besidriekiančiomis karavanų virtinėmis - dabar jie pasiekia Europą per patyrusius prekybininkus. Vakarų Europos patirtis rodo: įsigyti kilimą naudojantis paslauga „pristatymas į namus“, išpardavimų metu ar iš turgaus prekybininkų - yra labai rizikinga. Dažnai originalūs persiški ornamentai yra atkartojami vilnoniuose ir šilkiniuose kilimuose iš Kinijos, Indijos, Nepalo ir Pakistano nurodant, kad jie pagaminti pasaulyje pripažintose Irano provincijose. Šie kilimai yra santykinai pigesni ir vertintini kaip įprastinė vartojimo prekė. Tačiau orginalūs persiški kilimai, dėl vilnos ar šilko kokybės, spalvų dermės bei mazgų tankumo ir surišimo būdo, ornamentų tikslumo, yra vertingesni ir todėl brangesni.

Persiškų kilimų kokybė bei vertė taip pat yra stipriai diferencijuota, todėl renkantis kilimą PERSIJA parduotuvėje Jums padės patikimas kilimų specialistas. Jei turite ypatingų pageidavimų dėl kilimo dydžio, spalvos, kainos ar dėl specifinės jo paskirties (kilimas bus tiesiamas ant kambario ar koridoriaus grindų, laiptų, ar kabinamas ant sienos), tuomet išsirinkti bus paprasčiau.

Jūs turite savo išsirinktą kilimą „įsimylėti“, nes jis yra meno kūrinys turintis kelti džiaugsmą. Tam kad kasdien žiūrėdami į jį, gėrėdamiesi, patirtumėte vien tik teigiamas emocijas. Persiško kilimo savininkas turi žinoti, kad kilimo vertė kaip ir brandaus gėrimo su laiku tik auga. Šiais, greit besikeičiančių technologijų laikais, toks daiktas niekados „neišeis iš mados“.

Patartina renkantis neskubėti, netgi kelioms dienoms patikusį kilimą pasiimti namo. Čia jūs pamatysite, ar jis harmoningai įsilieja į aplinką, ar dera prie baldų. Būtinai atkreipkite dėmesį į šviesos kritimą. Žiūrint priešinga kilimo plaukams kryptimi, jis pasirodys sodresnis, tamsesnis, labiau kontrastingas. Žiūrint kilimo plaukų kryptimi, kontrastai sušvelnės, kilimas taps šviesesnis tarsi „plaukiantis“. Todėl nevenkite apsukti kilimą, apžiūrėkite iš visų pusių. Atsižvelkite į kambario bendrą apšvietimą: jei kambarys šviesus, kilimo plaukai turėtų būti nukreipti į langus, jei kambarys tamsus – rekomenuojame jį apsukti.

 

Tel.: +370 676 24099
SEO Stats powered by MyPagerank.Net Copyright © 2005 - 2014 Rankų darbo kilimai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas