kilimai
  • Lithuanian
  • English
Kilimai - Titulinis
Kilimų sudėtis
Kilimų gamyba
Spalvų simbolika
Kilimo istorija
Kilimo pirkimas
Kilimų priežiūra
Kilimų vertinimas
Apie mus
Kontaktai
Kilimai
Modernas
Klasika
Žiūrėti visus kilimusKilimų priežiūra

Geriausia ką jūs galite padaryti savo kilimui – juo naudotis! Visiškai pakanka kartą per savaitę kilimą pasiurbti jo plaukų kryptimi. Kilimas jums padėkos, jei jo nekabinsite ant skersinio ir nedaužysite dulkintuvu. Du-tris kartus per metus reiktų kilimą apversti ir nusiurbti jo „blogąją“ pusę. Žiemą kilimą galima „gerąja“ puse pakloti ant sniego ir nestipriai padaužyti. Jūs nustebsite, kokia pilkai dulkėta spalva nusidažys sniegas. Galiausiai nepamirškite kilimo nusausinti rankšluosčiu.

Taip pat nušluostykite, jei netyčia apipiltumėte jį vandeniu. Nestatykite ant kilimo gėlių vazonų, kitaip jo apatinis audinys gali sutrūnyti ir suskilinėti. Kol jūsų naminiai gyvūnai nėra švaručiai, tol nederėtų jų prileisti prie kilimo. Šunų ir kačių išmatos ne tik pūdo kilimo apatinį audinį, bet ir dažnai nepataisomai subjauroja jo spalvas.

Kas dešimt metų turėtumėte kilimą atiduoti profesionaliam plovimui, nes įsisenėjęs purvas taip pat kenkia. Mažus kilimus galite ir patys išplauti, tačiau niekad nenaudokite chloruoto vandens; į jį turėtumėte įberti pora šaukštų skalbimo miltelių ir įpilti šlakelį acto. Plaukite atsargiai: braukite skersai kilimo plaukų kryptimi, po to iškarto kilimą nusausinkite. Nedėkite kilimo į tiesioginius saulės spindulius. Virš persiškų terasų esančios markizės yra daugiau skirtos kilimų, o ne žmonių apsaugai. Niekad nepalikite kilimo kampo per arti „iškrypti“. Tas pats gali atsitikti, jei kilimas bus dažnai tempiamas už kampo. Patieskite kilimą ant kiek įmanomai lygesnio paviršiaus, nes kitaip jis gali „užsiriesti“. Jei kilimas bus kurį tai laiką nenaudojamas, tuomet apvyniokite jį aplink lazdą ir į kiaurymę įdėkite priemonių nuo kandžių.

 

Tel.: +370 676 24099
SEO Stats powered by MyPagerank.Net Copyright © 2005 - 2014 Rankų darbo kilimai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas